Domaći Šah Kadeti Šahovski klub Brotnjo Vijesti iz šaha

1 Međunarodni Šahovski turnir “BROTNJO 2017” za kadete i juniore u Čitluku – Raspis

                                                                                   Raspis

U znak sjećanja na fra Didaka Franju Buntića rođenog u broćanskom selu Paoča 1871 godine, hercegovačkog franjevca,velikog humanistu,prosvjetitelja,graditelja i organizatora spašavanja od gladi 17000 hercegovačke djece bez obzira na vjersku i nacionalnu pripadnost Šahovski Klub Brotnjo Čitluk organizira  1 Međunarodni šahovski turnir “Brotnjo 2017”za kadete i juniore.

Turnir se održava u “Hotelu “Brotnjo” u Čitluku dana 10.09 2017 godine (nedjelja) sa početkom u 10 sati.

-Turnir se održava u tri skupine :

  • 1.Kadeti – šahisti i šahistkinje rođeni 2005 g i mlađi
  • 2.Kadeti – šahisti i šahistkinje rođeni 2001,2002,2003,2004god
  • 3.Juniori – šahisti i šahistkinje rođeni 1997,1998,1999,2000 god

– Turnir se igra po švicarskom sustavu od 7 kola uz kompjutersko parovanje.Tempo igre je 15 minuta po igraču.

– Pravo nastupa imaju svi šahisti i šahistkinje rođeni u BiH i inozemstvu bez rejting ograničenja.

– Upisnina za šahiste je 10 KM , a za šahistkinje 5 KM.

–  Turnir će se rejtingovati za Rapid rejting listu FIDE.

– Natjecatelji su dužni sa sobom ponijeti ispravan šahovski sat i šahovsku garnituru.

– Za učesnike turnira osiguran je ručak (švedski stol – ćevapi,piletina,pomfrit i piće)

– Zbog što bolje organizacije Turnira natjecatelji se trebaju prijaviti najkasnije do subote 09.09 2017 do 14 sati.

– Prilikom prijave napisati : datum i godinu rođenja,mjesto i klub za koji nastupa (ako ga ima)

– Prijave slati na mail adresu : skbrotnjocitluk@gmail.com (preporučeno) ,,ili porukom na broj

  • 063 461 714 Dragan Prskalo
  • 063 491 599 Željko Ostojić

– Natjecatelji trebaju ponijeti neki dokument ( osobnu iskaznicu,putovnicu ili zdravstvenu knjižicu).

– Organizator,ovisno o okolnostima zadržava pravo izmjene pravila turnira.

Suci turnira su :

  • DA Petar Bogut
  • DA Tihomir Marić

 Nagrade :

– Za Juniore :

  • 1.Mjesto – Diploma + 80km
  • 2.Mjesto – Diploma + 60km
  • 3.Mjesto – Diploma + 40km

Za Kadete do 8 godina :

  • 1.Mjesto – Diploma + 70km
  • 2.Mjesto – Diploma + 40km
  • 3.Mjesto – Diploma + 30km

Do 10 Godina

  • 1.Mjesto – Diploma + 70km
  • 2.Mjesto – Diploma + 40km
  • 3.Mjesto – Diploma + 30km

Do 12 Godina

  • 1.Mjesto – Diploma + 70km
  • 2.Mjesto – Diploma + 40km
  • 3.Mjesto – Diploma + 30km

Do 14 Godina

  • 1.Mjesto – Diploma + 70km
  • 2.Mjesto – Diploma + 40km
  • 3.Mjesto – Diploma + 30km

Do 16 Godina

  • 1. Mjesto – Diploma + 70km
  • 2.Mjesto – Diploma + 40km
  • 3.Mjesto – Diploma + 30km

Posebne Nagrade :

  • Za najboljeg juniora ŠK “Brotnjo ” Čitluk – 30km
  • Za najbolju juniorku ŠK “Brotnjo ” Čitluk – 30km
  • Za najboljeg kadeta ŠK “Brotnjo ” Čitluk do 8,10,12,14,16 god po 20 km
  • Za najbolju kadetkinju ŠK “Brotnjo ” Čitluk do 8,10,12,14,16 god po 20 km

 

Prijavljeni igrači

 

Ime i Prezime Datum i godina rođenja Mjesto Klub
1 Mihaela Buntić 17.01 2010 Ljubuški ŠK Brotnjo
2 Marko Senjak 23.04 2002 Posušje ŠK Brotnjo
3 Sara Vuković 19.12 2008 Sarajevo
4 Ana Ostojić 19.03 2008 Čitluk ŠK Brotnjo
5 Patrik Ostojić 19.07 2005 Čitluk ŠK Brotnjo
6 Lana Soldo 02.11 2008 Čitluk ŠK Brotnjo
7 Nađa Hadžiabdić 16.09.2007. Sarajevo OŠK Junior
8 Filip Pehar 8.10.2006 Čitluk ŠK Brotnjo
9 Borna Pehar 10.03.2009 Čitluk ŠK Brotnjo
10 Karlo Pehar 20.04 2002 Čitluk ŠK Brotnjo
11 Stjepan Pehar 17.10.2000 Čitluk ŠK Brotnjo
12 Domagoj Begić 28.04 2006 Ljubuški
13 Klara Begić 18.07 2007 Ljubuški
14 Mateo Jelčić 05.09.2009 Mostar ŠK Široki Brijeg
15 Dino Marković 07.07 2000 Zenica ŠK Čelik
16 Maša Babić 27.06 2008 Teslić ŠK Mladost
17 Milana Babić 27.06 2008 Teslić ŠK Mladost
18 Ante Bule 08.02 1997 Mostar HŠK Zrinjski
19 Ivan Duvnjak 06.04 1998 Tomislavgrad HŠK Tomislav
20 Danis Fejzić  …..2006 Sarajevo ŠK Stari Grad
21 Hana Bešlija ………2005 Sarajevo ŠK Stari Grad
22 Slaven Krešić 01.01 2008 Čapljina ŠK Čapljina
23 Mihael Vukelja 02.02 2007 Čapljina ŠK Čapljina
24 Emina Novaković 30.04 2003 Čapljina ŠK Čapljina
25 Nedim Koso 05.05 2001 Čapljina ŠK Čapljina
26 Zvonimir Karlović 04.08 1998 Čapljina ŠK Čapljina
27 Karlo Šetka 15.11 2008 Čitluk ŠK Brotnjo
28 Tomislav Ivanković 05.09 2006 Široki Brijeg ŠK Široki Brijeg
29 Antonio David Markić 02.08 2006 Široki Brijeg ŠK Široki Brijeg
30 Josip Zovko 31.07 2009 Široki Brijeg ŠK Široki Brijeg
31 Matej Knezović 24.07 2009 Široki Brijeg ŠK Široki Brijeg
32 Leon Knezović 07.05 2008 Široki Brijeg ŠK Široki Brijeg
33 Iva Prskalo 19.12 2000 Čitluk ŠK Brotnjo
34 Ante Pehar 15.04 2001 Čitluk ŠK Brotnjo
35 Ante Duvnjak 03.08 2000 Tomislavgrad HŠK Tomislav
36 Ivan Sesar 03.01 1997 Široki Brijeg ŠK Široki Brijeg
37  Nasir Radača 02.01 2007 Sarajevo OŠK Junior
38 Tarik Gazija  ………..2006 Sarajevo OŠK Junior
39 Amina Tutić 01.03 2001 Sarajevo OŠK Junior
40 Tino Zrno 21.05 2008 Mostar ŠK Zrinjski
41 Stipe Knezović –.– 2000 Aržano ŠK Petar Žaja Aržano ( Hrvatska )
42 Luca Knezović –.– 2004 Aržano ŠK Petar Žaja Aržano ( Hrvatska )
43 Niko Knezović –.– 2005 Aržano ŠK Petar Žaja Aržano ( Hrvatska )
44 Vladanka Tomić –.– 2000 Teslić ŠK Mladost Teslić
45 Tea Trivunčević –.– 2008 Teslić ŠK Mladost Teslić
46 Nemanja Aleksić –.– 2004 Teslić ŠK Mladost Teslić
47 Ognjen Aleksić –.– 2008 Teslić ŠK Mladost Teslić
48 David Pervan –.–2008 Čitluk ŠK Brotnjo
49 Luka Vasilj Čitluk ŠK Brotnjo
50 Nikola Smoljan –.– 2008 Čitluk ŠK Brotnjo
51

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply