Povodom manifestacije Dani berbe grožđa uspješno održan brzopotezni seniorski Šahovski turnir

Dana 19.09 2021 (nedjelja) povodom manifestacije Dani berbe grožđa ,u organizaciji ŠK Brotnjo u prostorijama Scudetto cluba održan je tradicionalni brzopotezni Šahovski turnir.

Na turniru je nastupilo 13 natjecatelja od toga 2 kadeta,a igralo se švicarskom sustavom od 7 kola, sa tempom igre 10 minuta po igraču (računalno uparivanje).Glavni sudac turnira bio je Alen Buntić.

Nakon 7 odigranih kola sa 6 osvojenih bodova pobjednik turnira je Dragan Burić.Drugo mjesto sa 5 osvojenih bodova osvaja Alen Buntić.Dragan Prskalo je također osvojio 5 bodova ali zbog dodatnih kriterija završio je nastup na 3 mjestu.Prva trojka je nagrađena diplomama i novčanim nagradama.

Turnir je prošao u fer i korektnoj borbi i ovim putem ŠK Brotnjo se zahvaljuje osoblju Scudetto cluba na gostoprimstvu i ljubaznosti.