Domaći ŠahKadetiUncategorizedVijesti iz šaha

Mihaela Buntić drugoplasirana na šahovskom seniorskom turniru u Ljubuškom

U organizaciji Šahovskog kluba Kula , u Društvenom centru , u Ljubuškom ,danas je odigran pozivni brzopotezni šahovski seniorski turnir.

Na turniru je nastupilo 10 igrača iz Vrgorca,Gruda i Ljubuškog , a igralo se švicarskim sustavom od 7 kola uz tempo igre od 10 min plus 3 sekunde po igraču.Glavni sudac turnira bio je Alen Buntić.Od članova ŠK Brotnjo nastupili su Željko Ostojić,Mihaela Buntić i Šimun Enzo Buntić.

Pobjednik turnira sa 5,5 osvojenih bodova je Dragan Burić.Mlada naša kadetkinja Mihaela Buntić svoju današnju dobru igru okrunisala je osvajanjem drugog mjesta osvojivši 5 bodova.

Alen Buntić i Ivan Brkić osvojili su po 4,5 boda i završili na diobi trećeg i četvrtog mjesta.Buntiću je zbog dodatnih kriterija pripalo treće mjesto.Željko Ostojić osvojio je 3,a Šimun Enzo Buntić 2,5 poena.

Zahvaljujemo domaćinima na pozivu i vrlo dobroj organizaciji turnira.